Skip to content
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
Angelite, zaskakujący koktajl z uwodzicielskim kolorem 🔹💙🔹

Wyborowa infuzja krupnik
Becherovka
Śmietanka
Blue Curacao

🔸 Próbowaliście?
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
To już ostatnie chwile, żeby spróbować naszego zimowego koktajlowego menu, a w nim prawdziwe perełki - dosłownie ✨👀
🔸 Koktajl Perła, Rubin czy Diament to olśniewające kompozycje, które oczarują każdego Konesera. Znajdźcie swojego ulubieńca - ostrzegamy, może być ciężko wybrać jednego: https://koneserbar.pl/autorskie/
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
Najpiękniejsze garnisze tylko u Laury! A najwspanialszy smak tylko w 3/4 Koneser Bar. Na co macie dzisiaj ochotę? Może orzechowe Tygrysie Oko? Żurawinowy Rubin? ✨

Sprawdźcie wszystkie nasze zimowe koktajle na https://koneserbar.pl/autorskie/
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
Czego brakuje naszym koktajlom? Dokładnie - niczego! Dlatego choćby dla ich wspaniałego towarzystwa warto wybrać się do Scena Kotłownia, gdzie już w tym miesiącu, 26 marca o 19:00 w Scenie Kotłowni Karol Kopiec i Bartosz Gajda umilą Wam wieczór swoim niezwykłym humorem i programem "Stand-up dla czterdziestolatków". 🔸 "Karol Kopiec i jego Goście" z Bartoszem Gajdą tylko raz i tylko na Placu Konesera 1!
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
⏰ Happy hour? U nas każda godzina to happy hour pełna zadowolonych Gości i wspaniałych koktajli 🥂 Tylko do końca miesiąca możecie spróbować naszych błyszczących koktajli z zimowej karty - zapraszamy!
3/4 Koneser Bar
3/4 Koneser Bar
🔸 Cynamon, limonka, rumianek - to niezwykłe połączenie smaków znajdziecie w koktajlu Amber z naszej zimowej karty. Własnoręcznie przygotowana przez naszych Barmanów infuzja cynamonowa na Polskiej Wódce Luksusowa, Suze i kordiał jabłkowo-rumiankowy. Wytworny koktajl na wytworny wieczór.